AFIKIM S4

4 890,00 €
S DPH

TOP na celosvetovom trhu!

Afikim S4 je víťazom prestížnej ceny Red Dot Design Award. Ponúka pôsobivý rozsah riadenia a ergonomický dizajn, aby bola jazda veľmi pohodlná. Skúter má programovateľný elektronický regulátor, LCD displej s množstvom údajov a LED svetlometmi. Riadidlá sú plne nastaviteľné, s chráničmi rúk. Kompletne otočné, odpružené ortopedické sedadlo je úplnou samozrejmosťou. Odpružený oceľový podvozok veľmi dobre tlmí všetky nárazy a nerovnosti. Na želanie je možné doplniť skúter štýlovou a kvalitnou presklenou strieškou, ktorá ochráni pred slnkom a slabším dažďom.

Popis

Robustný skúter, ktorý ide rýchlosťou 15 km/hod s dojazdom až 45 km na jedno nabitie. Vhodný do mesta i do terénu. Uhol stúpania zvláda až na úrovni 20° a odvezie až 200 kg záťaže.

Spĺňa požiadavky aj pre náročnejších klientov.

Model S4 od izraelskej firmy Afikim patrí k úplnej svetovej špičke. Tento skúter sa svojím vzhľadom podobá vozidlám radu BMW. Moderné spracovanie inšpirované automobilovým priemyslom je vidieť na celom ráme skútra. Nezávislé odpruženie a tlmiče nárazov boli vylepšené pre ešte pohodlnejšiu jazdu, čo umožňuje zachovať dostatočnú stabilitu, ktorá nebola v minulosti nikdy pri skútroch dosiahnutá a používateľom s hmotnosťou až 200 kg prináša plnohodnotnú jazdu aj na nerovnom povrchu.

Vzadu umiestnený silný motor s vysoko kvalitnou prevodovkou dodáva skútru dostatočnú silu, ktorá mu dovoľuje zdolávať kopce so stúpaním neuveriteľných 20°. Skúter Afikim S4 je ďalej vybavený modernizovaným brzdným systémom. Jedná sa o dvojitý systém bŕzd pri pohybe vpred, ktorý zabezpečí bezpečnú jazdu a jemnejšie ovládanie skútra a automatizovaný systém pri pohybe vzad.

Ergonomicky riešený panel ovládania je možné nastaviť do polohy, ktorá používateľovi najviac vyhovuje. Nastavenie je presnejšie a má viac možností upevnenia.

Luxusné ortopedické sedadlo je rovnako plne nastaviteľné podľa potrieb používateľa. Zabezpečí teda maximálne pohodlie pri celodennom používaní skútru. Sedadlo je možné otáčať až o 360° kvôli jednoduchému nastupovaniu a vystupovaniu v prípade, že je to potrebné kvôli zdravotnému obmedzeniu používateľa. 

Za príplatok je možné osadiť elegantnú strechu. V prípade požiadavky dodávame tiež skúter s ovládaním plynovou rukoväťou alebo plynovým pedálom ako u osobných automobilov. 

Batérie sú naozaj dostatočne silné a umožňujú používateľovi dojazd až 45 km pri rýchlosti 15 km za hodinu.

 • kompletne nastaviteľné ortopedické sedadlo
 • vysoká výška podvozku
 • kompletne nastaviteľný skúter podľa požiadaviek používateľa
 • úplné aktívne nezávislé odpruženie s výkonnými tlmičmi
 • dynamická stabilita pri jazde do zákruty
 • úplne nastaviteľný panel ovládania
 • atraktívna strieborná metalíza
 • jednoduchý ovládací systém
 • liate hliníkové kolesá a kvalitné pneumatiky
 • tichý chod
 • silné predné a zadné LED svetlá, ktoré sa stlmia pri dlhšom zastavení kvôli zníženiu spotreby energie
 • moderný bezpečnostný brzdový systém

Detaily produktu

Reviews

No customer reviews for the moment.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

AFIKIM S3 - dvojsedadlo

5 270,00 €

Veľký, komfortný a stabilný skúter do každého terénu pre ľudí so zníženou mobilitou a pre seniorov. Vhodný pre dvojice, ktoré chcú spolu tráviť...

AFIKIM S3

4 670,00 €

Afikim S3 je veľký robustný a luxusný elektrický skúter. Oceníte ho predovšetkým pri jazde v členitejšom teréne, na lesných cestách a podobne.

Shoprider Praktik TE-888SL

1 990,00 €

Shoprider PRAKTIK 888SL vám poskytne osobnú nezávislosť a slobodu na vysokej úrovni. Spoľahlivosť skútra 888SL je umocnená pohonom zadného...

Shoprider Cabin

6 650,00 €

Shoprider Cabin je veľký, komfortný, kabínový, populárny elektrický skúter s odnímateľnými dverami s dokonca stieračom. Tento skúter Vám zaručí...

Shoprider Klasik II

1 990,00 €

Rovnaký skúter ako Klasik, štvorkolesový, s výnimkou silnejších batérií...

Shoprider City

1 750,00 €

Vysokovýkonný trojkolesový skúter Shoprider City s pohodlným otočným sedadlom. Obratný, pohyblivý s malým polomerom otáčania, vhodný pre...

Shoprider Kompakt GK 10

1 750,00 €

Shoprider Kompakt II GK 10 je úžasný a skladný elektrický skúter pre použitie v exteriéri aj v interiéri. Zmestí sa do väčšiny osobných...

Shoprider Duo

3 990,00 €

Shoprider Duo je komfortný, veľký a špeciálny elektrický skúter vybavený dvojitým sedadlom.

Veľmi výkonný motor a pohodlné, posuvné...

Electroride FASTER

1 950,00 €

Štvorkolesový výkonný elektrický skúter s nastaviteľným sedadlom a maximálnym dojazdom až 55 km.

Vhodný do mesta či dokonca miernejšieho...